Pobierz katalog

Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj się razem z Crossbruk!

Nie zwlekaj, być może poszukujemy właśnie Ciebie.

Oferty pracy
Przedstawiciel handlowy

Jesteś praktykiem i pasjonatem sprzedaży? Wiesz jak dbać o relacje? Potrafisz porozumieć się z każdym? Skutecznie przekonujesz do swoich propozycji i osiągasz konkretne rezultaty swoich działań?

Dołącz do zespołu CROSSBRUK

Ważne dla nas:

·      Doświadczenie w aktywnej sprzedaży i współpracy z hurtowniami

·      Znajomość branży budowlanej mile widziana

·      Umiejętność nawiązywania kontaktów i budowania długotrwałych relacji

·      Zaangażowanie i inicjatywa własna

·      Nastawienie na cel, wynik i szukanie rozwiązań

·      Bardzo dobra organizacja pracy

·      Samodzielność, elastyczność i entuzjazm w działaniu

·      Argumentowanie i umiejętność negocjacji

·      Profesjonalna postawa i uczciwość

·      Prawo jazdy kat. B

·      Mobilność i gotowość do podróży

·      Dobra znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office

Twoje zadania:

·      Aktywne pozyskiwanie nowych klientów i budowanie sieci sprzedaży

·      Podtrzymywanie relacji z dotychczasowymi partnerami biznesowymi

·      Aktywna sprzedaż i promowanie produktów firmy

·      Reprezentowanie firmy w kontaktach z hurtowniami i potencjalnymi klientami

·      Dbanie o pozytywny wizerunek firmy i marki

·      Przygotowywanie prezentacji, ofert handlowych i raportów

Pracując z nami możesz liczyć na:

·      Służbowy samochód, laptop i telefon komórkowy

·      Szkolenia podnoszące kwalifikacje w obszarze sprzedaży

·      Wdrożenie w działalność firmy i jej produkty

·      Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

·      Wynagrodzenie zależne od posiadanych umiejętności i dodatkowo premia za wyniki.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Budokop Piotr Głodowski z siedzibą w Lidzbarku Warmińskim przy ul. Olsztyńskiej 15, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

wyślij swoje cv na adres sekretariat@budokop.net

Pracownik Produkcji

Miejsce pracy: Lidzbark Warmiński

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznym nastawionym na rozwój zespole
  • Zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji na rynku na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

Prosimy o przesyłanie CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez BUDOKOP z siedzibą w Lidzbarku Warmińskim dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Operator wózka widłowego

Zadania:

  • Załadunek i rozładunek towarów
  • Obsługa wózka widłowego na hali produkcyjnej
  • Właściwe ustawienie towaru na magazynie
  • Wywóz odpadów i innych materiałów koniecznych do prawidłowego działania linii produkcyjnej
  • Bieżące dostarczanie palet na taśmę produkcyjną

Oferujemy:

Prosimy o przesyłanie CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez BUDOKOP z siedzibą w Lidzbarku Warmińskim dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).