Pobierz katalog

Rodzinna tradycja zobowiązuje

Naszą firmę tworzy już kolejne pokolenie, które łączy bezcenne doświadczenie w branży brukarskiej z nowoczesnością. To właśnie ta synergia sprawia, że sprawnie realizujemy wielkie i małe projekty, zapewniając wszystkim inwestorom pełną satysfakcję z wyboru naszej firmy.

To już ponad 20 lat

Od ponad 20 lat sprawnie realizujemy zlecenia dla sektora publicznego, przemysłu oraz inwestorów indywidualnych, zapewniając wszystko, co niezbędne, aby zmieniać kamień w solidne drogi, podjazdy i projekty małej architektury.

Stawiamy na nieograniczone możliwości

Wybór kostki brukowej warunkuje wiele decyzji, od których zależy funkcjonalność i piękno otoczenia. Nasza firma pomaga aranżować ją na miarę konkretnych potrzeb, łącząc trwałość i najnowsze trendy wzornicze w spójną całość, która kreuje indywidualny styl obiektom przemysłowym i posesjom prywatnym.

ZOBACZ NASZE INSPIRACJE

Zespół

Naszym największym kapitałem jest doświadczona kadra managerska oraz odpowiedzialni pracownicy, którzy wykonują swoją pracę z pełnym zaangażowaniem.

Doskonale rozumiemy, że od naszej pracy zależy płynność budowy, a nawet całych procesów inwestycyjnych, dlatego gwarantujemy najwyższą jakość i odpowiedzialne partnerstwo

ZOBACZ NASZE PRODUKTY
01 realizujemy zlecenia w Lidzbarku Warmińskim i okolicach oraz w całej Polsce
02 zapewniamy fachowe i bezpłatne doradztwo
03 pomagamy optymalizować koszty przy zachowaniu najwyższej jakości
04 dzięki własnej kopalni dostarczamy dowolne ilości kostki brukowej "od ręki"
05 dotrzymujemy deklarowanych terminów
06 na bieżąco informujemy o statusie zamówienia
07 gwarantujemy konkurencyjne ceny